جهت مشاوره درمانی رایگان با دکتر دامپزشک یا سفارش تلفنی محصولات اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید .07191009193

شعبه حضوری شیرازافتتاح شد ، جهت اطلاعات بیشتراینجا کلیک کنید

درباره‌ی ما - پت شاپ آنلاین

Catmat با  حمایت از حیوانات و دوستداران طبیعت این افتخار را دارد که مرجعی برای مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نیاز شما برای سلامت و آسایش حیوانات باشد.

لازمه ی مراقبت از حیوانات خانگی علاقه و توجه صاحبان حیوان است.تجربه نشان داده است حیوانات خانگی علاوه بر اینکه همنشینان خوبی هستند،حمایتگران عاطفی خوبی برای انسانها به حساب می آیند.لذا از لحاظ روانی بسیار آسیب پذیر و حساس هستند.

برای نگه داری از این هم نشینان به وسایل مختلف مانند غذا،تشویقی،تقویتی،مکمل،لوازم جانبی و بهداشت،جای خواب و وسایل سرگرم کننده و تزیینی نیاز است.

هدف کت مت ، نه تنها برآورده کردن نیازهای اولیه حیوانات است،بلکه تمامی نیازهای حیوانات را همچون لوازم تزیینی و وسایل بازی  در نظر گرفته و در دسترس صاحبان حیوانات خانگی قرار میدهد.

"کت مت" با تکیه بر تجربه ی بلند مدت در زمینه ی فروش محصولات مربوط به حیوانات خانگی با هدف کمک به همزیستی بهتر با حیوانات بر آن بوده است که تجربه ی دریافت بهترین خدمات را برای مشتریان خود رقم بزند.

تلاش ما همواره تمرکز بر این بوده است که کیفیت خدمات خود را بهبود ببخشیم و با شما عزیزان ارتباط دو جانبه برقرار کنیم لذا خرسند میشویم با ارایه نظرات،پیشنهاداتو انتقادات سازنده ی خود ما را یاری نمایید.