همراهان عزیز همیشگی❤️
 فروشگاه حیوانات خانگی مای پت و شعبه حضوری پت شاپ آنلاین کت مت(cat mat.org)
 بزودی به محل بیمارستان دامپزشکی ایران نبش کوچه ۷۹ قصرالدشت انتقال میابد.

لذا از آن تاریخ مدیریت مجموعه مسئولیتی در قبال فروش اقلام مشابه،تقلبی،گران فروشی و ... در این مکان را نخواهد داشت

ضمنا دسترسی به سایت و خرید از آن فعلا با اختلال همراه میباشد.

لطفا جهت سفارش با شماره 07191009193 در تماس باشید.

درباره‌ی ما - پت شاپ آنلاین

Catmat با  حمایت از حیوانات و دوستداران طبیعت این افتخار را دارد که مرجعی برای مقایسه و انتخاب کالاهای مورد نیاز شما برای سلامت و آسایش حیوانات باشد.

لازمه ی مراقبت از حیوانات خانگی علاقه و توجه صاحبان حیوان است.تجربه نشان داده است حیوانات خانگی علاوه بر اینکه همنشینان خوبی هستند،حمایتگران عاطفی خوبی برای انسانها به حساب می آیند.لذا از لحاظ روانی بسیار آسیب پذیر و حساس هستند.

برای نگه داری از این هم نشینان به وسایل مختلف مانند غذا،تشویقی،تقویتی،مکمل،لوازم جانبی و بهداشت،جای خواب و وسایل سرگرم کننده و تزیینی نیاز است.

هدف کت مت ، نه تنها برآورده کردن نیازهای اولیه حیوانات است،بلکه تمامی نیازهای حیوانات را همچون لوازم تزیینی و وسایل بازی  در نظر گرفته و در دسترس صاحبان حیوانات خانگی قرار میدهد.

"کت مت" با تکیه بر تجربه ی بلند مدت در زمینه ی فروش محصولات مربوط به حیوانات خانگی با هدف کمک به همزیستی بهتر با حیوانات بر آن بوده است که تجربه ی دریافت بهترین خدمات را برای مشتریان خود رقم بزند.

تلاش ما همواره تمرکز بر این بوده است که کیفیت خدمات خود را بهبود ببخشیم و با شما عزیزان ارتباط دو جانبه برقرار کنیم لذا خرسند میشویم با ارایه نظرات،پیشنهاداتو انتقادات سازنده ی خود ما را یاری نمایید.

خرید اکانت چت جی پی تی  خرید اکانت میدجورنی