جهت مشاوره درمانی رایگان با دکتر دامپزشک یا سفارش تلفنی محصولات اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید .07191009193

برندهای غذای حیوانات محبوب ایرانی

برندهای محبوب غذای حیوان ایرانی

برندهای محبوب غذای حیوان ایرانی

 

موسس برند نوتری پت (NUTRI PET) دکتر نوید نصیریان است که شرکت بهین تاش با جمعی از همکاران و دوستان خود در سال 1379 تاسیس کرده است.  برند نوتری که اولین محصول رسمی و مجوزدار ایرانی در فروش غذاهای آماده سگ است که دارای مراکز فروش در 26 استان کشور می‌باشد. این مجموعه 11 محصول غذایی از قبیل غذای خشک و غذای کنسروی سگ، بیسکوبیت تشویقی، تریت چیپس نایی و تریت نرینه را به فروش می‌رساند.

  •    فیدار     Fidar

شرکت تولیدی فیدارپاتیرا (Fidar Patira) با نام تجاری «فیدار» از سال 1395 با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان مجرب ایرانی و همچنین با به روزترین دستگاه های روز دنیا به تولید محصولاتی در حوزه تولید خوراک دام، طیور، آبزیان وانواع خوراک حیوانات خانگی پرداخت. این برند محصولات غذایی سگ را با توجه به نوع نژاد، شرایط محیطی و سن تولید می‌کند. غذاهای آماده سگ مانند غذاهای مرطوب، غذای خشک و غذای کنسروی سگ با ترکیب انواع گوشت، مواد مغذی و معدنی از جمله پروتئین ها، کربوهیدرات، چربی ها و ویتامین ها و انواع مکمل‌ها و مواد تقویتی توسط این مجموعه ارائه می‌شود. شرکت فیدار در 31 استان کشور و در جزایر قشم، کیش و هرمز نیز دارای مراکز فروش بوده و سازگارترین محصولات را برای حیوانات خانگی با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی ایران تولید می‌کند.

 

       

برند تجاری مفید (MOFEED) از سال 1392 پروژه های تحقیقاتی خود را در زمینه پرندگان زینتی و حیوانات خانگی شروع  کرد و نهایتا در سال 1396 موفق به تولید خوراک سگ گارد و همچنین خوراک گربه شد و از سال 1397 نیز خوراک های تخصصی پرندگان زینتی را آغاز کرد. غذا های برند مفید، غذایی کامل و سلام، بدون هیچ افزودنی، مواد نگهدارنده یا محرک اشتها و آنتی بیوتیک شیمیایی یا طبیعی بوده و از مکمل های ویتامینه و معدنی در آن‌ها بهره می‌برد. تنها محصول این شرکت برای سگ‌های نگهبان است که حاوی فرآورده های کشتارگاهی طیور، ماهی، آرد غلات، برنج و سبزیجات معطر که سلامت حیوان را کاملا تضمین می کند، می‌باشد. این محصول یک خوراک کامل بوده و علاوه بر تامین نیازهای تغذیه‌ای حیوان، به درمان و رفع برخی از مشکلات استخوانی نظیر پوکی استخوان، راشیتیسم، پوسیدگی و آسیب‌های مفصلی کمک می‌کند.

پت شاپ آنلاین کت مت بزرگترین و ارزان ترین مرکز فروش انواع غذای سگ و انواع غذای گربه و سایر وسایل مورد نیاز حیوانات در سراسر کشور می باشد.

برای مشاوره ی رایگان دامپزشکی با 07191009193 تماس بگیرید.

جهت خرید و سفارش از پت شاپ اینترنتی کت مت با 07191009193 تماس بگیرید و یا به سایت WWW.CATMAT.ORG مراجعه کنید.

نظرات بازدیدکنندگان