جهت مشاوره درمانی رایگان با دکتر دامپزشک یا سفارش تلفنی محصولات اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید .07191009193

غذاهای رویال کنین ROYAL CANIN

غذای رویال کنین ROYAL CANIN

غذای رویال کنین ROYAL CANIN

رویال کنین یکی از معتبر ترین برندها در زمینه تولید غذاهای حیوانات خانگی محسوب می شود که محصول های آن تولید کشور فرانسه بوده و طرفداران زیادی در بین صاحبان حیوانات خانگی دارد

یکی از ویژگی های مهم شرکت رویال کنین، نو آوری و دقت در تغذیه و همچنین تضمین سلامت حیوانات خانگی می باشد، از طرفی بیش از 40 سال است که رویال کنین در تلاش است تا با توجه به نیاز های تغذیه ای سگ ها و گربه ها، دقیق ترین تغذیه را که بیشترین سازگاری و بازده هی را داشته باشد، تولید و در نهایت در اختیار صاحبان این موجودات نازنین جهت غذای روزانه آن ها قرار دهد.

 کمپانی رویال همچنین در مورد فرمولاسیون مواد غذایی و نیازهای غذایی سگ و گربه به طور کاملا حرفه ای تحقیق می کند.

تاریخچه کمپانی رویال کنین ؛ محبوب ترین تولید کننده محصولات سگ و گربه :

این کمپانی توسط جراح و دامپزشک فرانسوی به نام جین کاتاری در سال 1968 تاسیس شد. او درمانگاهی در روستایی در منطقه ی گارد فرانسه داشت و متوجه شد که تعداد زیادی از حیوانات خانگی اهالی آن جا مشکلات سلامتی به خصوص مشکلات پوست و مو داشتند.

او متوجه شد که این مشکلات بر اثر تغذیه ی نامناسب به وجود آمده اند. کاتاری دستورالعملی برای تولید غذا بر پایه غلات تهیه و این غذاها را در آونی که در پارکینگ منزل خود داشت، تولید کرد.

این رژیم غذایی به طرز موفقیت آمیزی توانست مشکلات آن حیوانات را درمان کند، بنابراین در سال 1968، کاتاری کمپانی غذای رویال کنین را ثبت کرد. وی درمانگاه خود را تعطیل کرد تا بتواند بر تولید و پخش غذاها تمرکز کند.

یک اکسترودر را از آمریکا وارد کرد و رویال کنین به اولین تولید کننده ی غذای خشک در فرانسه و اولین کمپانی اروپایی که از اکسترودر استفاده می کرد تبدیل شد. بازار هدف ابتدا پرورش دهندگان ژرمن شپرد بودند و این کمپانی از تبلیغات تلویزیونی استفاده می کرد.

در سال 2004، رویال کنین تاییدیه غذای حیوانات را از آمریکا و کانادا دریافت کرد. در سال 2008، بیش از 80% از فروش رویال کنین در خارج از فرانسه بوده و در حدود چهار هزار و پانصد محصول را به سراسر جهان صادر کرد.

بررسی کیفیت محصولات شرکت ROYAL CANIN :

رویال کنین محصولات خود را بر پایه ی تحقیقات علمی تولید می کند. محصولات بر روی 80 گربه و 250 سگ تست می شوند. دکتر دنیل کلوچ اولین دانشمندی بود که در کمپانی فرانسوی مشغول به کار شد. غذای سگ و غذای گربه این شرکت بی نظیر است.

یکی از بیمارهای سگ ها که مورد بررسی قرار گرفت، بیماری های مربوط به استخوان بود. تحقیقات نشان داد که بسیاری از بیماری های مربوط به استخوان در سگ ها می تواند ناشی از رژیم غذایی باشد، بنابراین رژیم های غذایی مختلفی برای درمان آن مورد مطالعه قرار گرفت.

در این راستا در سال 1980، رویال کنین غذایی با نام AGR مخصوص توله سگ های نژادهای بزرگ تولید کرد. همزمان به به تولید غذایی برای گربه ها که بتواند نیازهای غذایی آن ها را برطرف کند نیز توجه داشت.

تحقیقات این کمپانی متمرکز بر تولید غذای سگ و گربه متناسب با نژاد حیوانات، نیازهای سلامتی آنها، سن و میزان تحرکشان است. هنری لاگورد رییس هیئت مدیره ی کمپانی در دهه ی 1990 بود و نیروی محرکه ی اجرای سه سیاست اصلی در کمپانی بود: فیزیولوژی و بیولوژی حیوانات باید مورد مطالعه قرار گیرد تا پایه ی علمی کمپانی فراتر رود.

تمامی تولیدات باید حاوی نیازهای غذایی اصلی حیوانات باشند در حدی که هیچ دامپزشک و یا دانشگاهی قادر به رد کردن محصولات رویای کنین نباشد و در آخر، حیوانات و نیازهای غذایی آنها باید با دانش و احترام به تفاوت آن ها با انسان ها برطرف شود. اساس کمپانی بر دانش و احترام است

 غذاهای شرکت رویال کنین بر اساس نیاز های سگ یا گربه، و همچنین در نظر گرفتن جثه، سن، و وضعیت فیزیولوژیکی آن ها تولید می شوند

 در تمام بسته بندی های انواع غذاهای رویال کنین، جدولی قرار داده شده است تا با توجه به آن و با توجه به سن، وزن و درجه فعالیت حیوان خانگیتان مقدار مناسب هر روز را برای آن ها در نظر بگیرید.

 گروه دامپزشکی و فروش کمپانی رویال:

در سال 1994، هنری لاگورد تاکید داشت که کمپانی باید تخصصی باشد و لغت “سنتی” را از نام کمپانی حذف کرده و لغت “تخصصی” را جایگزین آن نمود. تیم هایی از دامپزشکان کار آزموده برای کمک به کمپانی در شناخت نژادهای مختلف و سایر زمینه های تخصصی استخدام شدند.

کمپانی تعریف جدیدی برای کارکنان بخش فروش خود در نظر گرفت و آنها را از میان کسانی که از قبل به حیوانات گوشتخوار علاقمند بودند انتخاب کرده و نام متخصصین فن آوری را به آن ها اختصاص داد، برخی از آن ها داور نمایش ها بودند و برخی به دلیل مهارت های پرورش حیوانات، شهرت بین المللی کسب کرده بودند.

کتاب ها و مجلات منتشر شده رویال کنین:

با همکاری دانشگاهیان، این کمپانی دایره المعارفی در مورد نژادهای سگ و گربه تولید و منتشر کرد که به 15 زبان ترجمه شده است. همچنین کتابهایی در مورد نژادها و مواد غذایی مورد نیاز آن ها با همکاری جراحان دامپزشکی و پرورش دهندگان حیوانات منتشر کرده است.

رویال کنین همچنین فصلنامه ای با عنوان تمرکز به یازده زبان مختلف با همکاری بیش از هفتاد هزار دامپزشک درسراسر دنیا منتشر کرده است که امروزه نام آن به “مجله ی دامپزشکی تمرکز” تغییر یافته است.

 کارخانه های کمپانی ROYAL CANIN :

دفتر مرکزی کمپانی رویال کنین در ایمارگوس در جنوب فرانسه قرار دارد و علاوه بر آن دارای 12 مرکز تولیدی در سراسر جهان است که در شمال فرانسه، آفریقای جنوبی، برزیل و آرژانتین قرار دارند. کارخانه ای که در میسوری آمریکا قرار دارد فقط غذای خشک تولید می کند.

در سال 2004 تولیدی آن در روسیه افتتاح شد. مدرن ترین تولیدی این کمپانی در سال 2006 در لهستان افتتاح گردید و کارخانه ی انگلیس که در سال 2007 آغاز به کار کرد.

در سال 2008 با بودجه ی 73 میلیون دلاری، تولیدی آن در کانادا آغاز به کار کرد و در سال بعد شعبه ی دیگری در چین افتتاح شد. در سال 2016 دومین شعبه در آمریکا، در سال 2017 شعبه ای در لبنان و آخرین تولیدی در سال 2017 در کره جنوبی آغاز به کار کردند

پت شاپ آنلاین کت مت بزرگترین و ارزان ترین مرکز فروش انواع غذای سگ و انواع غذای گربه و سایر وسایل مورد نیاز حیوانات در سراسر کشور می باشد.

برای مشاوره ی رایگان دامپزشکی با 07191009193 تماس بگیرید.

جهت خرید و سفارش از پت شاپ اینترنتی کت مت با 07191009193 تماس بگیرید و یا به سایت WWW.CATMAT.ORG مراجعه کنید.

نظرات بازدیدکنندگان