همراهان عزیز همیشگی❤️
 فروشگاه حیوانات خانگی مای پت و شعبه حضوری پت شاپ آنلاین کت مت(cat mat.org)
 بزودی به محل بیمارستان دامپزشکی ایران نبش کوچه ۷۹ قصرالدشت انتقال میابد.

لذا از آن تاریخ مدیریت مجموعه مسئولیتی در قبال فروش اقلام مشابه،تقلبی،گران فروشی و ... در این مکان را نخواهد داشت

ضمنا دسترسی به سایت و خرید از آن فعلا با اختلال همراه میباشد.

لطفا جهت سفارش با شماره 07191009193 در تماس باشید.

غذای ارزان حمایتی

پرفروش ترین‌ ها

» همه محصولات پرفروش

غذای حمایتی

غذای حمایتی

گربه خیابانی یا دی اس اچبه گربه های خیابانی یا به اصطلاح  DSH باید غذاهایی داده شود که از لحاظ قیمت و کیفیت به گونه ای انتخاب شود که خود ما بتوانیم گربه های بیشتری رو حمایت کنیم و از طرفی اگر غذایی با این کیفیت پیدا نکردند گرسنه نمانند.صاحبان گربه خانگی میدانند که این کوچولوهای شیطون چقدر میتونن لجباز و یکدنده عمل کنند اونهم در غذا خوردن...

مدت هاست که واردات غذای خشک گربه در ایران محدود شده است.و اعتماد به اصل بودن جنس خیلی دشوار است.

حال نکته قابل توجه این است که احتمال دارد غذایی تهیه و خریداری کنیم و با موارد زیر مواجه شویم :

  • عدم نمایش مارک و برند غذای خشک گربه و فروش به صورت کیلویی توسط فروشندگان.

بدین صورت که شما ممکن است حتی به برند غذا دقت نکرده و یا به گفته دامپزشک/فروشنده اکتفا کنید و با اطمینان اقدام کنید به خرید چند گرم از غذای مورد نظر. که این مشکل بیشتر در خرید حضوری اتفاق خواهد افتاد.

  • عدم نمایش تاریخ تولید و تاریخ انقضا محصول.

نکته قابل توجه ای که وجود دارد، حتی در خریدهای اینترنتی و پت شاپ های مشهور وجود شکایات زیاد مشتریان بعد از سفارش محصول میباشد. یعنی مشتری متوجه شده فقط چند ماه تا فاسد شدن یک غذای خشک گربه ۱۰ کیلویی تازه خریداری شده ، مانده است.

همین مورد تمام نقشه های صاحب گربه ها را نقشه بر آب میکند، شاید این خرید تنها امید آن صاحب مهربان بود. چراکه گربه بدغذای زیبای او فقط به همان غذای بخصوص عادت کرده و او بعد از جستجوی متوالی در پت شاپ های حضوری و غیرحضوری اقدام به خرید نموده. و حال او میماند و یک فرصت کوتاه برای خوردن غذای ۱۰ کیلویی.

  • ضرری که به عنوان آخرین مورد در اینجا به اختصار بیان میشود ضرر آزمون و خطاست.

تصور کنید گربه شما فقط به یک نوع غذای خشک به خصوص عادت داشته، حال آنکه دیگر در بازار یافت نمیشود، پس شما مجبور به امتحان غذاهای مختلف از برندهای مختلف هستید. حتی اگر با گرم های خیلی پایین هم غذا تهیه کنید باید هزینه های رفت و آمد به پت شاپ مورد نظر، هزینه های خرید محصول مورد نظر، هزینه مربوط به ری اکشن و رفتار گربه تان در مقابل غذای جدید را بپردازید!

که پرضررترین هزینه همین مورد آخر است، یعنی رفتار گربه شما مقابل غذای خشک جدید.

حال وقت آن است که به طور شفاف، بی طرف و منصفانه هرکدام از برندهای ایرانی غذای خشک گربه را بررسی و انتخاب را به شما بسپاریم.

در نظر داشته باشيد که ليست پيش رو ، به ترتيب حروف الفبا از هر برند ميباشد، نه امتيازدهی.

نظرات شما در پایان این مقاله بسیار برای ما ارزشمند هستند. تجربیات خودتون رو حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

معرفی و بررسی برندهای غذای خشک گربه ایرانی

غذاي خشک مفيد Mofeed

نام شرکت اين برند غذاي خشک گربه، شرکت کيميا دانه است. تاسيس ۱۳۹۷ از شهر اصفهان، مفيد تازه ۴ سال است که پا در عرصه توليد غذاهاي خانگي گذاشته.

آنچه خودشان ادعا ميکنند نه تنها توليدکننده غذاي خشک حيوانات خانگي ، بلکه غذاي پرندگان، جوندگان، دام و طيور را هم تامين ميکنند. اين شرکت نوپاي ايراني ميگويد بسته بندي هاي غذاهايش عايق نور و هوايند، بدين ترتيب از فاسد شدن غذا جلوگيري ميشود.

نکته ي مثبتي که عده زيادي از مخاطبان بدان اشاره کرده اند، همين بسته بندي خوب غذاي خشک گربه ایرانی مفید است. جنس خود بسته بندي از پلاستيک ضخيم شفاف بوده و درب آن در بعضی موارد زيپ دار و در بعضی دسته دار است.

و اما براي بررسي ، ما موقتا یک نمونه از پرفروشترين محصولات غذاي خشک گربه ايراني مفيد را انتخاب ميکنيم. لطفا اگر شما تجربه اي غير از موارد گفته شده از هرنوعي داشتيد براي ما بنويسيد.

غذای خشک گربه نوتری پت مدل Adult

این مدل ۷ کیلوگرمی با قیمت ۱۳۵ تومان به فروش میرسد. اگر به طور متوسط گربه شما هر ماه ۲ کیلوگرم مصرف داشته باشد، چیزی حدود ۳ ماه و نیم را پاسخگو خواهد بود. این مدل برای گربه بزرگسال است.

بسته بندی آن از جنس پلاستیک سخت است.نکته قابل توجه زیپ دار بودن درب آن است که مانع از بین رفتن بوی غذا و ماندگاری آن میشود.

بنابر این برای حمایت از گربه های DSH یکسری از غذاهای خشک آماده در پت شاپ ها در نظر گرفته شده. پت شاپ آنلاین کت مت نیز چند نمونه از این غذاها رو در وبسایت فروشگاه آنلاین و در بخش حضوری در شهر شیراز ارائه میدهد:

غذای حمایتی گربه مفید در بسته های 1 کیلویی

غذای یک کیلوگرمی مفید

غذای ده کیلوگرمی مفید

غذای هفت کیلوگرمی نوتری

غذای 2 کیلوگرمی امپریال

نظرات بازدیدکنندگان

خرید اکانت چت جی پی تی  خرید اکانت میدجورنی