همراهان عزیز همیشگی❤️
 فروشگاه حیوانات خانگی مای پت و شعبه حضوری پت شاپ آنلاین کت مت(cat mat.org)
 بزودی به محل بیمارستان دامپزشکی ایران نبش کوچه ۷۹ قصرالدشت انتقال میابد.

لذا از آن تاریخ مدیریت مجموعه مسئولیتی در قبال فروش اقلام مشابه،تقلبی،گران فروشی و ... در این مکان را نخواهد داشت

ضمنا دسترسی به سایت و خرید از آن فعلا با اختلال همراه میباشد.

لطفا جهت سفارش با شماره 07191009193 در تماس باشید.

یکی از موارد بسیار مهم در نگهداری از سگ‌ها، تمیزی محیط و محل زندگی اوست. تمیزی پت و محیط اطرافش با رایحه خوش همواره آرزوی صاحبان سگ است.البته تمیزی وسایل و محیط زندگی سگ دور از دسترس نیست و با محلول‌های ضد عفونی‌کننده محیط و از بین برنده بو و رد ادرار به سادگی محقق می‌شود.

پرفروش ترین‌ ها

» همه محصولات پرفروش

ضد عفونی کننده محیط و وسایل حیوانات خانگی (هوگر)

ضد عفونی کننده محیط و وسایل حیوانات خانگی (هوگر)

یکی از موارد بسیار مهم در نگهداری از سگ‌ها، تمیزی محیط و محل زندگی اوست. تمیزی پت و محیط اطرافش با رایحه خوش همواره آرزوی صاحبان سگ است.البته تمیزی وسایل و محیط زندگی سگ دور از دسترس نیست و با محلول‌های ضد عفونی‌کننده محیط و از بین برنده بو و رد ادرار به سادگی محقق می‌شود.

ساده‌ترین راه برای ایجاد محیطی امن و سالم برای حیوان و جلوگیری از انتقال بیماری، استفاده از لوازم ضد عفونی کننده سگ است که مصرف آسانی دارد و با قدرت پاک‌کنندگی بالایی که دارند تمامی آلودگی‌ها را برطرف می‌کنند. تمیز کننده و ضد عفونی کننده سگ علاوه بر اینکه محیط را از انواع آلودگی‌ها پاک می‌کنند، تمامی بوهای زننده را از بین بده و محیط همیشه بوی مطبوعی می‌دهد.

محلول ها و اسپری های خاصی موجود هستند که مخصوص محیط و وسایل حیوانات خانگی هستند اسپری های هوگر قابلیت ضد عفونی را دارند و با استفاده از این اسپری  دیگر نیازی به استفاده از مواد ضد عفونی کننده شیمیایی نیست چرا که احتمال مسمومیت وجود دارد و برای حیوان خانگی شما خطرناک است

انواع لوازم ضد عفونی کننده سگ در اشکال مختلفی تولید می‌شود که بسیار کاربردی هستند. اسپری‌های ضد عفونی کننده محیط سگ با خاصیت گندزدایی بالا، انواع باکتری‌های گرم مثبت و منفی، قارچ‌ها، انگل‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برد. اسپری پاک کننده و لکه بر سگ، کثیفی‌های متداول حیوانات و مکان‌های کثیف شده توسط ادرار، مدفوع، استفراغ، آب دهان و موارد مشابه را پاک و لکه زدایی می‌کند.

انواع اسپری، ژل و فوم شستشو و ضد عفونی کننده دست و پای سگ نیز وجود دارند که نیاز به آبکشی ندارند. این محصولات در زمان سفر و یا مواقعی که استحمام امکان‌پذیر نیست بسیار مناسب هستند. اسپری بهبود زخم سگ نیز وجود دارد که ضدعفونی‌کننده و ضد میکروب بسیار مؤثر در ترمیم زخم و جراحات است.

انتخاب بهترین تمیز کننده و ضد عفونی کننده سگ

محلول‌های ضد عفونی کننده محیط حیوانات برای تمیز کردن ظرف غذا و آب، اسباب بازی، محل ادرار و مدفوع و قلاده استفاده می شود. بسیار مهم است که تمیزکننده‌ها و ضد عفونی کننده‌های سگ هیچ‌گونه عوارض و حساسیتی برای حیوانات خانگی ایجاد نکنند و برای سلامت انسان و حیوان بی خطر باشند. همچنین:

  • مؤثر در از بین بردن میکروب ها و ویروس ها باشد.
  • موثر در از بین برده بو نامطبوع بوده و رایحه دلنشین داشته باشد.
  • بادوام بوده و ماندگاری بالا داشته باشد.
  • بتوان از آنها در روی سرامیک، سبد، انواع پارچه، فرش، اتومبیل و... استفاده کرد.

اسپری ضد عفونی کننده وسایل و محیط هوگر

این محصول هدیه ای است به صاحبان حیوانات خانگی تا با کمک آن با مطمئن ترین روش، تمامی آلودگی های باکتریایی مربوط به حیوانات خانگی را از بین ببرند و بوی حیوانات را با رایحه ی خوش پاکیزگی جایگزین نمایند. این محصول جهت استفاده برای ضدعفونی اسباب بازی ها، جای خواب، دستشویی مخصوص حیوانات و غیره و همچنین از بین بردن بوی نامطبوع آنها فرموله شده است. با توجه به دارا بودن خواص ضدعفونی کنندگی و عدم تاثیر سفیدکنندگی بر اجسام و پارچه های رنگی و عدم خورندگی اجسام، این محصول را می توان برای ضدعفونی تمامی وسایل مربوط به حیوانات استفاده کرد. با در نظر گرفتن حساسیت پوست حیوانات به مواد شیمیایی فرمولاسیون این محصول به گونه ای است که بدون هیچ گونه تاثیر سوء و حساسیت زا (آلرژنیک) بوده و حیوانات در اثر تماس با باقیمانده های احتمالی این مواد در امنیت کامل خواهند بود.

نظرات بازدیدکنندگان

خرید اکانت چت جی پی تی  خرید اکانت میدجورنی