جهت مشاوره درمانی رایگان با دکتر دامپزشک یا سفارش تلفنی محصولات اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید .07191009193

وبلاگ

پست های داغ

last video Posts

دامپزشکی

دامپزشکی

رشته دامپزشکی جزو زیر شاخه گروه علوم تجربی می باشد و بعد از پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی این رشته پرطرفدارترین رشته علوم تجربی می باشد. رشته دامپزشکی به شناخت، درمان و پیشگیری بیماری های حیوانات می پردازد.

هپی داگ HAPPY DOG

هپی داگ HAPPY DOG

نام تجاری هپی داگ (Happy Dog) توسط خانواده باوارین (Bavarian) در دهه 1950 کار خود را به طور رسمی در ورینگن (Wehringen) آلمان آغاز کرد. این خانواده که از سال 1765 تا کنون در این حیطه فعالیت داشته‌اند، تجربه 3 نسل از خود را در تولید موادغذایی سالم و محلی فاقد سویا، رنگ، مواد نگهدارنده و مواد افزودنی به کار گرفته‌اند و یکی ار برترین برندهای این حوزه محسوب می‌شوند.

بوی داگ BEWI DOG

بوی داگ BEWI DOG

نام تجاری بوی داگ (Bewi dog) که یک برند خانوادگی است، توسط برنارد ویگر در سال 1963 تاسیس شد.این خانواده که قبلا در زمینه پرورش سگ‌های ورزشی فعالیت می‌کردند از همان سال 1963 پا در عرصه تولید غذاهای آماده سگ گذاشتند

دکتر کلودرز DR CLAUDER'S

دکتر کلودرز DR CLAUDER'S

برند دکتر کلادرز (Dr clauder's) در سال 1957 توسط دکتر هاینز کلودر در هامبورگ آلمان تاسیس شد.برند دکتر کلادرز با 100 پرسنل متخصص و با بهره گیری از جدید ترین متدهای علمی روز جهان، یکی از برترین تولید کنندگان مکمل‌های غذایی، محصولات بهداشتی و انواع غذاهای آماده سگ از قبیل غذای خشک و غذای کنسروی سگ در کشور آلمان است که که محصولات خود را به 65 کشور جهان صادر می‌کنند.

بوش BOSCH

بوش BOSCH

برند تجاری بوش (Bosch) در 1960 با هدف تولید و پخش غذاهای طبیعی، ویتامین‌ها، مواد جایگزین شیر و غذای حیوانات کشاورزی توسط کرت بوش در آلمان تاسیس شد. این شرکت از سال 1984 به طور ویژه به تولید غذای خشک سگ پرداخته است و از سال 1990 محصولات خود را به سایر کشورها صادر می‌کند.

شسیر SCHESIR

شسیر SCHESIR

نام تجاری شسیر (Schesir) یکی از برترین تولیدکننده‌های ایتالیایی غذاهای آماده سگ و گربه است که تحت عنوان شرکت Agra Pet Foods در ژوئن 1986 با هدف تولید با کیفیت‌ترین غذاهای آماده حیوانات خانگی کار خود را آغاز کرد. این برند با شعار «پت عضوی از خانواده» از تازه‌ترین و سالم‌ترین مواد غذایی با جدیدترین نوآوری‌ها آماده و در قالب 200 محصول متنوع، روانه 70 کشور جهان می‌کند.

نکاتی درباره ی تربیت و نگهداری سگ و گربه

نکاتی درباره ی تربیت و نگهداری سگ و گربه

سگ و گربه باید طوری تربیت شوند که از هیچکس جز صاحب خود غذا قبول نکنند و در غیر اینصورت بعلت عدم شناسایی صاحب خویش از او اطاعت نخواهند کرد؛بعلاوه این امر خطر مسمومیت حیوان را در بر دارد زیرا متاسفانه برخی اشخاص فاقد حس حیوان دوستی می باشند.این امر در گربه بی نهایت مشکل است اما در سگ خیلی آسان می باشد،به منظور اطاعت از فرمان ها بایستی با تمرین و ممارست سگ را وادار کرد تا نسبت به آوردن شیئ پرتاب شده اثدام نماید و برای رسیدن به این اهداف،مهربانی و حتی غذا دادن به حیوان را متعاقب اجرای فرمان...

همه چیز درباره ی ایگوانا 

همه چیز درباره ی ایگوانا 

ایگوانا از خزندگان و خانواده ی مارمولک ها،خونسرد،آرام و مطیع،بی آزار،دارای جذابیت ظاهری با نگهداری آسان اما نیازمند به دقت زیاد است.زیستگاه اصلی:جنگل های مرکزی و جنوب آمریکا و کارائیببعضی ایگواناها روی زمین و برخی روی درخت و نزدیک رودخانه زندگی میکنند.

مراقبت سگ از انگل ها

مراقبت سگ از انگل ها

انگل ها به گروهی از جانداران اطلاق می شود که برای ادامه حیات خود به یک میزبان نیاز دارند که این کیزبان می تواند سگ شما باشد.انگل ها از این میزبان برای تغذیه،تولید مثل،پرورش نوزاد و ... استفاده می کنند.استفاده زیاد و بیش از اندازه انگل ها از بدن میزبان باعث ضعف،لاغری،بیماری و در برخی موارد حتی مرگ آن میزبان می شود.

تولید مثل سگ ها

تولید مثل سگ ها

زمان بلوغ جسمی و جنسی در سگ ها با توجه به شرایط مختلف محیطی،زمان تولد،نژاد و بسیاری از فاکتورهای دیگر متغیر است؛اما به طور متوسط سگ های نر در حدود 12 تا 15 ماهگی و سگ های ماده 6 تا 24 ماهگی به بلوغ کامل می رسند. معمولا نژادهایی که دارای جثه کوچک تر هستند زود تر ار آن هایی که جثه بزرگ دارن بالغ می شوند.

حاملگی مادیان

حاملگی مادیان

طول دوران حاملگی (از لحظه ی لقاح تا زمان زایش) 336 روز (تقریبا 11 ماه) طول می کشد که البته این دوره ی آبستنی در اسب های مختلف کمی متفاوت است؛بعضی نژادها دوره ی آبستنی طولانی تری نسبت به سایرین دارند که ممکن است بین 321 تا 361 روز متغیر باشد.حتی گاهی مادیان های یک نژاد مشابه هم طول دوره ی آبستنی متفاوتی دارند.

تولیدمثل نریان

تولیدمثل نریان

بطور طبیعی جفت گیری در بهار آغاز می شود.در اواخر زمستان با افزایش طول روشنایی روز،مواد شیمیایی محرک به نام هورمون در بدن مادیان ها و اسب های نر تولید می شود.این هورمون ها سبب آمادگی روحی و جسمی اسب ها برای تولید مثل می شوند.وقتی مادیان برای جفت گیری آماده است مواد بودار مخصوصی از تهیگاه و اطراف دم خود ترشح می کنند.اسب نر می تواند این مواد را از چند مایلی تشخیص دهد و به این صورت پیام مادیان را مبنی بر خواستن جفت را دریافت می کند.

غذای رویال کنین ROYAL CANIN

غذای رویال کنین ROYAL CANIN

رویال کنین یکی از معتبر ترین برندها در زمینه تولید غذاهای حیوانات خانگی محسوب می شود که محصول های آن تولید کشور فرانسه بوده و طرفداران زیادی در بین صاحبان حیوانات خانگی دارد یکی از ویژگی های مهم شرکت رویال کنین، نو آوری و دقت در تغذیه و همچنین تضمین سلامت حیوانات خانگی می باشد، از طرفی بیش از 40 سال است که رویال کنین در تلاش است تا با توجه به نیاز های تغذیه ای سگ ها و گربه ها، دقیق ترین تغذیه را که بیشترین سازگاری و بازده هی را داشته باشد، تولید و در نهایت در اختیار صاحبان این موجودات...

رعایت بهداشت در محیط پرورش قناری

رعایت بهداشت در محیط پرورش قناری

به منظور جلوگیری از بروز بیماری در جوجه ها بهتر است موارد بهداشتی را در محیط پرورش آنها رعایت کنید، از نفوذ هر جانور آلوده و موذی جلوگیری کنید، مواد غذایی تازه و سالم در اختیار آنها قرار دهید. تمیز کاری مداوم و روزانه لانه جوجه ها و قفس قناری مادر ضروری می باشد، زیرا مدفوع بر جای مانده در قفس خطر آفرین است، زیرا حشرات موذی مانند مگس را به خود جذب می کند و بعلاوه با انتشار گاز نیترات در محیط امکان مسمومیت جوجه ها وجود دارد.

نژادهای سگ:برزوی BORZOI

نژادهای سگ:برزوی BORZOI

خاستگاه:روسیهبه نام RUSSIAN WOLFHOUND هم نام برده شده است چرا که آن هایی که جثه ی بزرگتر داشته اند در پاریس برای مقابله با گرگ ها استفاده می شدند.ظاهر:دلپذیر و اشرافیبدنی قوی و سریعسردراز و اندکی قوس دارآرواره های بلند و قویبینی بزرگ و سیاهچشمان تیره با نگاهی زیرک