جهت سفارش تلفنی محصولات اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید .07191009193

شعبه حضوری شیرازافتتاح شد ، جهت اطلاعات بیشتراینجا کلیک کنید

لوازم جانبی بهداشت و سلامت خرگوش اسباب بازی خرگوش قلاده و الیزابت ظرف غذا - پت شاپ آنلاین

وسایل خرگوش

اگر به حیوانات خانگی و مینیاتوری علاقه دارید 100% خرگوش یکی از حیوانات مورد علاقه ی شما است، خرگوش ها حیواناتی آرام، بامزه و البته بازیگوش هستند، از آنجایی که وسایل خرگوش زیاد هستند ما به شما وسایل ضروری خرگوش ها را معرفی میکنیم:

قفس:

قفس مناسب یک وسیله بسیار مهم برای خرگوش است اما باید به ویژگی هایی مثل؛ فضای کافی و مناسب قفس برای ج...

وسایل خرگوش

اگر به حیوانات خانگی و مینیاتوری علاقه دارید 100% خرگوش یکی از حیوانات مورد علاقه ی شما است، خرگوش ها حیواناتی آرام، بامزه و البته بازیگوش هستند، از آنجایی که وسایل خرگوش زیاد هستند ما به شما وسایل ضروری خرگوش ها را معرفی میکنیم:

قفس:

قفس مناسب یک وسیله بسیار مهم برای خرگوش است اما باید به ویژگی هایی مثل؛ فضای کافی و مناسب قفس برای جنب و جوش کردن راحت خرگوش، فاصله مناسب میله ها برای بیرون نیامدن آنها از قفس و جنس مناسب قفس توجه کنید چرا که جوندگانی مانند خرگوش عادت دارند وسایل را بجوند پس قفس های آهنی و چوبی با فضای مناسب بهترین گزینه است.

غذا و ظرف غذا:

برای تغذیه کردن خرگوش خود باید از غذا هایی با ارزش غذایی خوب و برند مناسب استفاده کنید تا بدن خرگوش تمام مواد مغذی لازم را دریافت کند، همچنین برای ظرف غذا یک ظرف مناسب و نسبتا سنگین با جنس سفالی یا آهنی و یک بطری آب برای آب دادن به خرگوش استفاده کنید.

اسباب بازی:

از آنجایی که خرگوش ها موجودات بازیگوشی هستند و هرچیزی را میجوند شما باید بتوانید آنها را سرگرم کنید و مانع از خراب کردن وسایل منزلتان توسط خرگوش خود شوید، پس شما میتوانید از وسایل خرگوش و اسباب بازی های مخصوص آنها مثل تونل، سکو و چوب های جویدنی استفاده کنید.

لوازم بهداشتی:

خرگوش ها موجوداتی حساس هستند و باید به صورت مرتب توسط دامپزشک چکاپ شوند، همچنین موهای آنها میریزد پس حتما از برس های دوطرفه برای شانه کردن موهای بدن خرگوشتان استفاده کنید و ظرف دستشویی مناسب و اسپری ضد جویدن تهیه کرده و به وسایلی که میتوانند بجوند بزنید، همچنین حتما لباس آنها را به طور مرتب عوض کنید.

لباس و قلاده :

اگرچه اکثر افراد معتقدند که خرگوش ها به پیاده روی و گردش نیاز ندارند اما حتما با قلاده مناسب خرگوش خود را به فضا های باز ببرید و به لباس آنها نیز مخصوصا در فصل های سرد توجه ویژه ای بکنید زیرا آنها موجوداتی حساس هستند و ممکن است به قلب یا ریه آنها سرما بزند و سرما بخورند.

شما میتوانید با خرید از پت شاپ کت مت بهترین وسایل خرگوش و وسایل رفاهی را برای آنها تهیه کنید تا بتوانید به خوبی از خرگوش دلبند خود نگه داری کنید.

بیشتر

لوازم جانبی بهداشت و سلامت 

لیست مقایسه محصولات

انصراف