همراهان عزیز همیشگی❤️
 فروشگاه حیوانات خانگی مای پت و شعبه حضوری پت شاپ آنلاین کت مت(cat mat.org)
 بزودی به محل بیمارستان دامپزشکی ایران نبش کوچه ۷۹ قصرالدشت انتقال میابد.

لذا از آن تاریخ مدیریت مجموعه مسئولیتی در قبال فروش اقلام مشابه،تقلبی،گران فروشی و ... در این مکان را نخواهد داشت

ضمنا دسترسی به سایت و خرید از آن فعلا با اختلال همراه میباشد.

لطفا جهت سفارش با شماره 07191009193 در تماس باشید.

خوکچه هندی غذا خوکچه هندی لوازم جانبی اسباب بازی ظرف غذا و آب خوکچه هندی - پت شاپ آنلاین

زیرشاخه ها

 • غذا
 • لوازم جانبی بهداشت و...

  وسایل مورد نیاز خوکچه هندی

  خوکچه ها یکی از با نمک ترین حیوانات خانگی هستند که نگه داری از آنان نیز کار خیلی سختی نیست و به راحتی میتوانید از آنها در خانه مراقبت کنید، اما به وسایل مورد نیاز خوکچه هندی نیز نیاز دارید که به شرح زیر است:

  غذای خوکچه هندی:

  شما باید در غذا دهی به خوکچه هندی خود دقت بالایی داشته باشید و از غذا های مناسب آنها مانند علوفه خشک، ساقه های گندم و جو و غذای دارای پروتئين استفاده نمایید، اما نباید خوکچه شما از یونجه خشک به دلیل داشتن کلسیم بالا زیاد استفاده کند زیرا ممکن است برای خوکچه بالغ مشکلاتی به وجود آورد، از این جهت میتوانید از پت شاپ کت مت که غذا هایی مناسب دارد استفاده کنید.

  قفس خوکچه هندی:

  خوکچه هندی نیز مانند خرگوش جزء حیوانات جونده است و باید برای آنها یک قفس مناسب دارای فضای کافی، فاصله ی کم میله ها و جنس مناسب تهیه کنید زیرا آنها کوچک هستند و ممکن است از قفس خارج شوند یا آن را بجوند.

  اسباب بازی:

  خوکچه ها موجوداتی بازیگوش و کنجکاو هستند و شما میتوانید برای سرگرم شدن آن ها از اسباب بازی هایی دارای تونل و سکو برای آن ها استفاده نمایید، همچنین چوب هایی برای جویدن برای خوکچه خود تهیه کنید.

  لوازم بهداشتی خوکچه:

  چونکه خوکچه های هندی نیازمند نظافت و مراقبت های بهداشتی هستند باید برای آن ها وسایل مورد نیاز خوکچه هندی را تهیه کنید، از برس برای شانه کردن مو های آن ها و از اسپری های ضد جویدن برای جلوگیری از آن ها از جویدن وسایل منزل میتوانید استفاده کنید. همچنین حتما به تمیزی قفس و ظرف آب و غذای آن ها توجه داشته باشید.

  لباس و قلاده:

  خوکچه ها هم مانند دیگر حیوانات خانگی برعکس تصور عموم به قلاده برای رفتن به گردش و فضای باز نیاز دارند پس حتما از قلاده و لباس مناسب جهت سرما نخوردن برای آنها استفاده کنید.

  در این زمینه ها میتوانید به راحتی از پت شاپ سایت کت مت خرید های خود را انجام دهید.

 • تشویقی و اسنک
 • تقویتی-مکمل-ویتامین و...
 • خرید و فروش خوکچه هندی

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خرید اکانت چت جی پی تی  خرید اکانت میدجورنی