جهت مشاوره درمانی رایگان با دکتر دامپزشک یا سفارش تلفنی محصولات اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید .07191009193

شعبه حضوری شیرازافتتاح شد ، جهت اطلاعات بیشتراینجا کلیک کنید

خرگوش غذا خرگوش لوازم جانبی بهداشت خرگوش اسباب بازی خرگوش قلاده و الیزابت - پت شاپ آنلاین

زیرشاخه ها

 • غذا
 • لوازم جانبی بهداشت و...

  وسایل خرگوش

  اگر به حیوانات خانگی و مینیاتوری علاقه دارید 100% خرگوش یکی از حیوانات مورد علاقه ی شما است، خرگوش ها حیواناتی آرام، بامزه و البته بازیگوش هستند، از آنجایی که وسایل خرگوش زیاد هستند ما به شما وسایل ضروری خرگوش ها را معرفی میکنیم:

  قفس:

  قفس مناسب یک وسیله بسیار مهم برای خرگوش است اما باید به ویژگی هایی مثل؛ فضای کافی و مناسب قفس برای جنب و جوش کردن راحت خرگوش، فاصله مناسب میله ها برای بیرون نیامدن آنها از قفس و جنس مناسب قفس توجه کنید چرا که جوندگانی مانند خرگوش عادت دارند وسایل را بجوند پس قفس های آهنی و چوبی با فضای مناسب بهترین گزینه است.

  غذا و ظرف غذا:

  برای تغذیه کردن خرگوش خود باید از غذا هایی با ارزش غذایی خوب و برند مناسب استفاده کنید تا بدن خرگوش تمام مواد مغذی لازم را دریافت کند، همچنین برای ظرف غذا یک ظرف مناسب و نسبتا سنگین با جنس سفالی یا آهنی و یک بطری آب برای آب دادن به خرگوش استفاده کنید.

  اسباب بازی:

  از آنجایی که خرگوش ها موجودات بازیگوشی هستند و هرچیزی را میجوند شما باید بتوانید آنها را سرگرم کنید و مانع از خراب کردن وسایل منزلتان توسط خرگوش خود شوید، پس شما میتوانید از وسایل خرگوش و اسباب بازی های مخصوص آنها مثل تونل، سکو و چوب های جویدنی استفاده کنید.

  لوازم بهداشتی:

  خرگوش ها موجوداتی حساس هستند و باید به صورت مرتب توسط دامپزشک چکاپ شوند، همچنین موهای آنها میریزد پس حتما از برس های دوطرفه برای شانه کردن موهای بدن خرگوشتان استفاده کنید و ظرف دستشویی مناسب و اسپری ضد جویدن تهیه کرده و به وسایلی که میتوانند بجوند بزنید، همچنین حتما لباس آنها را به طور مرتب عوض کنید.

  لباس و قلاده :

  اگرچه اکثر افراد معتقدند که خرگوش ها به پیاده روی و گردش نیاز ندارند اما حتما با قلاده مناسب خرگوش خود را به فضا های باز ببرید و به لباس آنها نیز مخصوصا در فصل های سرد توجه ویژه ای بکنید زیرا آنها موجوداتی حساس هستند و ممکن است به قلب یا ریه آنها سرما بزند و سرما بخورند.

  شما میتوانید با خرید از پت شاپ کت مت بهترین وسایل خرگوش و وسایل رفاهی را برای آنها تهیه کنید تا بتوانید به خوبی از خرگوش دلبند خود نگه داری کنید.

 • تشویقی و اسنک
 • تقویتی،مکمل،ویتامین و...
 • خرید و فروش خرگوش

لیست مقایسه محصولات

انصراف