جهت سفارش تلفنی محصولات اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید .07191009193

شعبه حضوری شیرازافتتاح شد ، جهت اطلاعات بیشتراینجا کلیک کنید

غذای خشک سگ،انواع غذای تقویتی و خشک برای سگ،نگهداری و غذای سگ،انواع غذای سگ - پت شاپ آنلاین

غذای خشک چیست؟

غذای خشک سگ غذایی است که در کارخانه ها توسط خود آن ها پخته و مخلوط میشود و تبطق فرمولاسیون خاصی که متناسب با نیاز ها و ویتامین های مورد نیاز آن ها است قالب زنی میشوند و شبیه بیسکوییت هایی کوچک در می‌آیند.

این غذا توسط کارخانه سازنده در بسته بندی های مناسب به تفکیک برای نژاد های خاص کوچک و بزرگ بسته بندی شده و در پت شاپ ها قابل خری...

غذای خشک چیست؟

غذای خشک سگ غذایی است که در کارخانه ها توسط خود آن ها پخته و مخلوط میشود و تبطق فرمولاسیون خاصی که متناسب با نیاز ها و ویتامین های مورد نیاز آن ها است قالب زنی میشوند و شبیه بیسکوییت هایی کوچک در می‌آیند.

این غذا توسط کارخانه سازنده در بسته بندی های مناسب به تفکیک برای نژاد های خاص کوچک و بزرگ بسته بندی شده و در پت شاپ ها قابل خریداری میباشد. اما در هنگام خرید غذای سگ خود به نژاد، سایز، محتویات غذا، کیفیت برند غذا و نیاز های غذایی سگ خود توجه کافی داشته باشید.

غذای خشک سگ دارای مواد غذایی مفیدی مانند ویتامین ها، مواد معدنی و اسید های چرب لازم برای سگ شما است البته که مقدار و میزان پروتئين، کربوهیدرات و بقیه مواد مغذی باتوجه به سن، وزن و سایر نیاز های حیوان خانگی و سگ شما تعیین و مشخص میگردد.

 

انتخاب بهترین غذای خشک سگ

برای انتخاب غذای سگ خود بهترین گزینه غذاهایی است که دارای بو و مزه ی مناسب و خوبی باشد تا حیوان خانگی شما ترغیب به خوردن آن غذا شود، همچنین غذای خشک باید دارای مواد معدنی و مغذی مورد نیاز سگ شما نیز باشد تا بتواند رشد مناسبی داشته باشد.

 

غذای خشک سگ بالغ نژاد کوچک برند نوتری

غذای خشک سگ برند نوتری یک غذای کامل مخصوص سگ هایی با نژاد کوچک و مختص با نیاز های آن ها است، این غذا دارای 21% پروتئين دامی و همچنین دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز  آن ها است. غذای خشک سگ بالغ نژاد کوچک نوتری یک غذای کامل است و سگ شما با اسفاده از این غذا دیگر نیاز به غذا های مکملی دیگری ندارد.

 

نکات مصرفی

  • این غذا را میتوانید در ابتدا با شیر یا آب مخلوط کرده و به سگ خود بدهید.
  • توصیه میکنیم این غذا را بعد از 6 هفتگی با میزان کم به سگ خود بدهید و به تدریج مقدار آن را زیاد کنید.
  • اگر سگ شما غذای دیگری مصرف میکند و میخواهید غذایش را تغییر دهید در ابتدا دو غذا را باهم ترکیب کنید و کم کم مقدار آن را افزایش دهید و غذای قبلی را حذف کنید.
  • و در آخر به یاد داشته باشید همیشه در دسترس سگ خود آب بگذارید.
بیشتر

غذای خشک 

لیست مقایسه محصولات

انصراف